Jeden z najmniej docenianych mebli, a z drugiej stronie jeden z istotniejszych. To on pozwala nam zorganizować przestrzeń pod i wokół telewizora, a dodatkowo jest istotnym elementem wystroju wnętrza – stolik RTV, bo o nim mowa, to również element nad którym warto się zastanowić. 

Zrób research

Wybór takiej szafki nie powinien być podejmowany przypadkowo – warto zrobić odpowiedni research, by podjąć jak najlepszą decyzję. Jest to w końcu stały element, który również będzie świadczył o naszym wnętrzu. W Internecie znajdziemy tanie ładne meble, które będą zdobiły wnętrze, a jednocześnie będą pełniły swoją funkcję. Warto wziąć pod uwagę to, w jakim stylu mamy wnętrze, by również i ten mebel wpasowywał się we wnętrze. Oprócz telewizora mamy często również wzmacniacz i głośniki, a co za tym idzie kable. Żeby dobrze je schować i lepiej zorganizować przestrzeń, warto w taką szafkę zainwestować.

Pamiętaj, że moda przemija

Lubimy, kiedy coś jest modne i kiedy to, co jest modne jest w naszym domu. Warto jednak pamiętać, że za miesiąc lub kilka modne może być już zupełnie co innego. Dlatego przy wyborze nawet tak prozaicznym jak szafka RTV nie warto sugerować się tym, co obecnie jest w trendach, a tym, co mamy w domu i co będzie do tego pasowało. Prostota w tym przypadku nie będzie niczym złym. Pamiętajmy również, że szafka pod telewizor pełni funkcję szerszą niż tylko podtrzymanie telewizora. Posiada szuflady, schowki, półki, gdzie możemy umieścić inne elementy tak, by lepiej zorganizować otaczającą nas przestrzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *